Toplam Yükleme : 10.662.219

AcdSee 5.0

  • Boyutu:1160 Kb.
  • Üretici:Türkçe Yama Arşivi
  • Tarih:11.03.2002
  • Bu Hafta: 88
  • Toplam:9.641
%100 İndirin
Aciklama:
ACDSEE, Resimlerle haşırneşirseniz, elinizde mutlaka ACDSee bulunmalı. Bu mükemmel grafik aracı, resim görüntülemede ve birden fazla resme göz atmada hızlı, etkili ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Görüntü gözatıcısı, grafiklerinizi kolayca yerleştirip düzenlemenizi sağlarken tam işlevli resim görüntüleyici, hızlı bir şekilde resimleri gösteriyor.
ACDSee, kullanıcıya Photo Enhancer (Fotoğraf Düzeltici) dahil olmak üzere birçok görüntü işleme aracı sunuyor. Program, birçok medya dosyasının yanısıra en popüler görüntü biçimlerini destekliyor. Üstelik toplu dosya dönüştürme özelliği de var.
HTML albümü üretimi, tak- çalıştır türü dijital kameralar için destek ve TWAIN desteğinin yanı sıra ZIP ve LHA sıkıştırılmış dosyalara göz atabilme de programın özellikleri arasında. “Thumbnail” (tırnak resim) fonksiyonu, dosya yönetimi araçları, masaüstü duvar kağıdı ve kabuk düzenleme (Shell edit) komutları gibi birçok özellik de cabası.
Bu harika program size Türkçe Yama Arşivi'nden Bayram Hediyesi... Acdsee 5.0'ı Türkçe Kullanmanın Keyfini yaşamak için.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde AcdSee 5.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce AcdSee 5.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra AcdSee 5.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.