Toplam Yükleme : 10.708.834

Just Cause 2 Türkçe Yama

Just Cause 2 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:8320 Kb.
  • Üretici:KneePan
  • Tarih:11.10.2011
  • Bu Hafta: 2633
  • Toplam:5.028
%100 İndirin
Aciklama:
Avalanche Studios ve Eidos Interactive oyun yapımcıları tarafından geliştirilep piyasaya sürülen Just Cause 2 aksiyon ve macera tarzı bir oyundur.

Just Cause ismi gerçek bir savaş olan Operasyon 'Just Cause'ten esinlenerek oyuna verilmiştir. Oyun Asya’da tropikal bir ada olan Panau adasında geçmektedir. Oyunda başlıca amacınız adaya hükmeden diktatör Pandak Panay'ı devirip, Panau adasının demokratik ve özgür bir ada olmasını sağlamak olarak özetlenebilir.

Bu amacı gerçekleştirebilmek için ABD tarafından asıl uzmanlık alanı rejim değişiklikleri olan ajan Rico görevlendirilir. Çok zorlu ve nefes kesen bir serüvenin peşine düşmek için denemeye değer.

Just Cause 2 Türkçe Yama Dil Eklentisiyle;

oyun içinde kullanılan grafikler,
özel isimler ve kalıplar dışındaki metinler
Oyun menüsü,
Görev metinleri,
Oyun içi metinler vb

tamamen Türkçe olur.
Just Cause 2 Türkçe Yama dil eklentisi orjinal dil dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. Eğer Just Cause 2 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için yamayı kaldırmanız yeterlidir.
Sadece 1.0.0.2 sürümü ile çalışır. Update 1 i yapmanız gerekmektedir.
Oyun Türkçe karekter desteklememektedir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Just Cause 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Just Cause 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Just Cause 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.