Toplam Yükleme : 10.656.609

ACDSee 14 Türkçe Yama

ACDSee 14 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:8840 Kb.
  • Üretici:FaraDelisi
  • Tarih:24.11.2011
  • Bu Hafta: 59
  • Toplam:414
%100 İndirin
Aciklama:
1- ACDSee Photo Manager'i kurun ve kurulum bitince (zaten kurulu ise de) kapatın. Çalışmıyor olduğundan emin olun, yoksa işlem başarısız olur.)
2- Türkçe Dil Dosyası kabinini masa üstüne kopyalayın
3- Kabine çift tıklayın (yada Sağ tıklayarak 'AÇ' deyin )
4- Açılan pencerenin 'Hedef Klasör' satırında ( C:\Program Files\ACD Systems\ACDSee\14.0\1033 ) olmalı. ( Windows'unuzun ve haliyle ACDSee Photo Manager'in "C: sürücüsü" ne kurulu olduğu varsayılmıştır. Sizin Windows'unuz ve de 'ACDSee Photo Manager'iniz ayrı bir sürücüye kurulu ise 'C:' yerine o sürücünün harfini yazın )
5- 'Çıkart'ı tıklayın
6- 'Dosya değiştirmeyi onaylayın' penceresinde değiştirilecek dosyalar gösteriliyor "Tümüne evet"i tıklayın
7- Her hangi bir engelle karşılaşmadıysanız "ACDSee Photo Manager" iniz Türkçeleşti.
NOT : Türkçeleştirmeden memnun kalmazsanız; ACDSee'yi kapatın. [ C:\Program Files\ACD Systems\ACDSee\14.0\1033 ] içindeki ( ACDSee14.exe.dll ) dosyasını silin, masaüstüne dönün ve ACDSee'nizi çalıştırın, açılmasını bekleyin. ACDSee İngilizce Dil Dosyası'nı yeniden edinecektir. İngilizce olarak kullanmaya devam edebilirsiniz...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ACDSee 14 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ACDSee 14 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ACDSee 14 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.