Toplam Yükleme : 10.655.526

Hitman Contracts Türkçe Yama

Hitman Contracts Türkçe Ya Resmi
  • Boyutu:10200 Kb.
  • Üretici:collodin
  • Tarih:24.11.2011
  • Bu Hafta: 255
  • Toplam:1.112
%100 İndirin
Aciklama:
Herhalde Hitman Code Name 47 oynamayanınız yoktur. Evet evet dediğinizi duyar gibiyim. IO Interactive Code Name 47 ve sonrasında büyük işler yapt ve serinin üçüncü oyunu olan Hitman Contracts oyun dünyasındaki yerini aldı.

Oyunda ağır yaralanan ajanımız 47, bir binaya sığınır. Acı ve keder dolu geçmek bilmeyen zaman bir müddet sonra sona erer. Bu süre esnasında ajanımız 47'nin bütün hayatını düşünüp yaşadıklarını tek tek hatırlamıştır. Bir anda kendisini geçmişte bulan 47, ilk Hitman oyunundaki hastaneden kaçma görevinin de bulunduğu bir sürü eski görev çıkıyor.

Yo hayır yanlış anlamayın. Oyun eski sürümlerin cilalanmış versiyonu değil elbette aksine 47'nin acıları arttıkça hikaye gelişiyor ve kendinizi daha önce hiç oynamadığınız bölümlerde bulacaksınız. Soğuk Rusya, bir gece klübü, faşist motorcuların bulunduğu Rotterdam sokakları ve daha niceleri.

Hitman Contracts Türkçe Yama Dil Eklentisiyle;

Oyun içinde kullanılan grafikler,
Özel isimler ve kalıplar dışındaki metinler
Oyun menüsü,
Görev metinleri,
Oyun içi metinler vb

indireceğiniz Hitman Contracts türkçe yama dil eklentisi ile Hitman Contracts oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Hitman Contracts TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Hitman Contracts Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Hitman Contracts oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. İndirdiğiniz Türkçe Yamayı Hitman Contracts oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Hitman ContractsTürkçe Yama dil eklentisi otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dizine kurulur. Kurulum sihirbazı oyunun kurulu olduğu klasörü otomatik olarak tespit edemezse kendiniz elle oyunun kurulu olduğu dizini seçebilir ya da yama kurulum programıyla oyunun kurulu olduğu dizini taratarak bulabilirsiniz.

Yama kurulumu tamamlandıktan sonra oyun içi ayarlardan altyazıları aktif etmeyi unutmayın.

Not: Hitman Contracts Türkçe Yama dil eklentisi orjinal dil dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. Eğer Hitman Contracts tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için yamayı kaldırmanız yeterlidir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Hitman Contracts 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Hitman Contracts 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Hitman Contracts Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.