Toplam Yükleme : 10.654.575

Mass Effect 2 Türkçe Yama

Mass Effect 2 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:1600 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri
  • Tarih:24.11.2011
  • Bu Hafta: 355
  • Toplam:1.321
%100 İndirin
Aciklama:
BioWare oyun yapımcısının muhteşem oyunu Mass Effect 2 aksiyon ve macera tarzı bir oyundur. Oyun Electronic Arts tarafından PC ve Xbox 360 için 26 Ocak 2010 tarihinde PlayStation 3 içinse 18 Ocak 2011 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun Mass Effect serisinin ikinci oyunudur.

Mass Effect 2 oyun akışı, ilk ve orjinal Mass Effect içinde verilen kararlardan etkilenir. Uzun asansör yolculukları, Mako ve karmaşık envanter sistemi olmak üzere, pek çok açıdan değiştirilmiş ve sadeleştirilmiştir. Oyun sırasında yapay zeka ile yapılan konuşmalar oyuna daha sinematik bir hava katmış olup, oyuncuların yeni eklenen içerik duyarlı kesinti sistemiyle oynamaları da mümkün olmuştur. Ayrıca oyuncular artık savaş sırasında mühimmat ve yenilenebilir sağlık sistemine kavuşmuşlardır.

Mass Effect'de geçen olaylardan sonra, Normandy tanımlanamayan bir yıldız gemisinin saldırısına uğramış ve Commander Shepard ölmüştür. Fakat Shepard'ın bedeni kurtarılmış, Illusive Man tarafından idare edilen, insan üstü fanatiği olan bir organizasyon olan Cerberus tarafından yeniden yaşama döndürülmüştür. Shepard nihayetinde bu saldırıdan Reapers denen ve Collectorler adında böceksi bir türü aracı olarak kullanan ırkın sorumlu olduğunu öğrenir. Ayrıca galakside birden ortadan yok olan insan kolonileri konusunda da sorumlunun yine onlar olduğunu düşünmektedir. Shepard, Collectorleri yok edeceği intihar görevine doğru yola çıkmak için artık yeni bir mürettebat oluşturmak ve güven kazanmak zorundadır.

Mass Effect 2 Türkçe Yama Dil Eklentisiyle;

Oyun içinde kullanılan grafikler,
Özel isimler ve kalıplar dışındaki metinler
Oyun menüsü,
Görev metinleri,
Oyun içi metinler vb

indireceğiniz Mass Effect 2 türkçe yama dil eklentisi ile Mass Effect 2 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Mass Effect 2 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Mass Effect 2 Türkçe Yama Kurulumu

Yamanın çalışabilmesi için 1.02 yamasının kurulu olması gerekmektedir.

Yamayı kurmaya başlamadan önce Mass Effect 2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Kızgın Kuşlar Türkçe Yama Dil eklentisini Mass Effect 2 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Mass Effect 2 Türkçe Yama dil eklentisi otomatik olarak oyunun kurulu olduğu dizine kurulur. Kurulum sihirbazı oyunun kurulu olduğu klasörü otomatik olarak tespit edemezse kendiniz elle oyunun kurulu olduğu dizini seçebilir ya da yama kurulum programıyla oyunun kurulu olduğu dizini taratarak bulabilirsiniz.

Yama kurulumu tamamlandıktan sonra oyun içi ayarlardan altyazıları aktif etmeyi unutmayın.

Not: Mass Effect 2 Türkçe Yama dil eklentisi orjinal dil dosyalarınızı otomatik olarak yedeklemektedir. Eğer Mass Effect 2 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için yamayı kaldırmanız yeterlidir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Mass Effect 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Mass Effect 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Mass Effect 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.