Toplam Yükleme : 10.664.774

Angry Birds Türkçe Yama

Angry Birds Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:14110 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri
  • Tarih:24.11.2011
  • Bu Hafta: 52
  • Toplam:388
%100 İndirin
Aciklama:
Angry Birds yani Kızgın Kuşlar Rovio Mobile tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Tüm dünyada yaklaşık 500 milyon kişi tarafından indirilip oynanan oyun kırılması oldukça zor bir rekorun sahibidir. Özellikle küçük yaştaki çocukların severek oynayacağını düşündüğümüz oyun artık Türkçe.

Oyun, yeşil domuzların kuşların yumurtalarını çalmasıyla başlar. Buna sinirlenen kuşlar domuzları yok etmeye çalışırlar.

Oyunda amaç sahip olduğunuz kuşları sapanla fırlatarak domuzları öldürmektir. Rio sürümde ise hapis kuşları serbest bırakmak veya maymunları öldürmektir.

Bazı bölümlerde gizli altın yumurtalar vardır. Yumurtaları toplayarak yeni bölümler açılabilir.

Bazı bölümlerde domuzların kaskı vardır, bu domuzları öldürmek daha zordur.

Angry Birds oyununda aşağıda sayılan kuşlar yer alır;

Küçük kırmızı kuş: Herhangi bir özelliği yoktur. Dokunulduğunda bağırır.
Sarı kuş: Dokunulduğu zaman bulunduğu eğimle hızlanır. Tahta blokları rahat kırarken beton ve buz bloklarda oldukça başarısızdır.
Küçük mavi kuş: Dokunulduğunda üçe bölünür. Tahta ve beton bloklarda oldukça başarısızdır fakat buz blokları adeta deler geçer.
Beyaz kuş: Dokunulduğunda yumurta bırakır ve (45 derece)çapraz olarak hızla yükselir. Genelde kule dibine bırakılan yumurta temeli parçalarken kuş da çapraz olarak orta kısımı parçalayabilir. Oldukça kullanışlıdır.
Siyah kuş: Dokunulunca patlar, dokunulmazsa çarptıktan 2 saniye sonra patlar. Beton blokları rahatlıkla kırabilir.
Büyük gagalı yeşil kuş: Bumerang özelliği gösterir. Dokunulunca geri döner.
Büyük kırmızı kuş: Dokunulunca bir şey olmaz ama diğer kuşlara göre daha çok yıkıcıdır. Bütün bloklara aynı etkide yıkım yapar.
Çift mavi kuş: Ender kuşlardan biridir, dokunulunca bulunduğu noktadan yatay hizada hızlanır. Menzili oldukça fazladır.
Tek mavi kuş: Çift kuşun eşini beyaz papağanın çalmasıyla ayrılır. Oyunun son bölümlerinde ortaya çıkar. Değidiği yeri siyah kuştan daha etkili bir şekilde kanat çırparak dağıtır veya dokunulduğu zaman bulunduğu bölgede kanat çırpar.

Angry Birds Türkçe Yama Dil Eklentisiyle;

Oyun içinde kullanılan grafikler,
Özel isimler ve kalıplar dışındaki metinler
Oyun menüsü,
Görev metinleri,
Oyun içi metinler vb

indireceğiniz Angry Birds türkçe yama dil eklentisi ile Angry Birds oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Yama Angry Birds 1.6.3.1 sürümüyle uyumludur. Diğer sürümlerde test edilmemiştir. Angry Birds TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Angry Birds 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Angry Birds 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Angry Birds Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.