Toplam Yükleme : 10.708.309

Net Wampiri Pro 4.0 Türkçe Yama

  • Boyutu:10 Kb.
  • Üretici:Türkçe Yama Arsivi
  • Tarih:09.04.2002
  • Bu Hafta: 76
  • Toplam:2.009
%100 İndirin
Aciklama:
Net Vampire Pro Türkçe Yama. Orijinal Net Vampire Pro programi gerekmektedir. FTP ve HTML adreslerinden download yapabilmek için gereklidir. Program ile downloadlariniz kaldigi yerden devam eder. siz webde gezerken bir download yapmak istediginizde Net Vampire hemen devreye girer ve downloadi gerçeklestirir. Program ile downloadlariniz listelenir, dosya çekmek sadece farenizin bir kaç sürükle birak hareketiyle gerçeklesir. Program size download hakkinda istatiklerde verir. Net Vampire alternatif download programi arayanlar için bir çözüm olabilir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Net Wampiri Pro 4.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Net Wampiri Pro 4.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Net Wampiri Pro 4.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.