Toplam Yükleme : 10.657.627

ParticleIllusion 3 Türkçe Yama

ParticleIllusion 3 Türkçe  Resmi
  • Boyutu:16760 Kb.
  • Üretici:Furkan SEYHAN
  • Tarih:28.12.2011
  • Bu Hafta: 70
  • Toplam:550
%100 İndirin
Aciklama:
ParticleIllusion, hızlı ve kolay bir şekilde etkileyici ve şaşırtıcı efektler (patlama, duman, yangın, hareketli grafik arka plan, soyut efektler gibi) oluşturmayı sağlayan bir program.

OpenGL kullanarak gerçek zamanlı (ya da yakın gerçek zamanlı) izleme ile efekt uygulamalarını önizlemesine bakılabilir ve kare kare oluşturma ile zaman çizelgesi düzenlenebilir. Program içinnden birkaç adımda video ve resimlere efekt eklenebilir ve bazı parametreler (örn.büyüklük) değiştirilebilir. Programın efekt ekleme menüsünden patlama, yangın, duman, sis, şelale, kıvılcım, havai fişek, yağmur, kar, sihirli efektler gibi çeşitli efektler uygulanabilir. Efektler için ayrıca ince ayarlama ve düzenleme yapılabilir.

Program bağımsız bir uygulama olduğundan, desteklediği video ve resim üzerinde görüntü sırası değiştirme, başlangıç ve bitiş kısımlarına efekt ekleme gibi işlemler yapılabilir ve oluşturulan çıktı çalışma kaydedilebilir. Program sayesinde ev yapımı video ve ya da fotoğraflara çeşitli efektler ekleyip video ve resmin daha etkileyici ve görsel olması sağlanabilir. Ayrıca içinde bulunan yüzlerce grafik ve arkaplan uygulamasıyla da hoş çalışmalar olması sağlanabilir. Programın ana ekranının altında bulunan (File menüsünün altında) küçük siyah kareye çift tıklayıp, video ve resim dosyası seçerek işe başlanabilir.

Program ASF, AVI, WMV, BMP, CMP, IFF, JPG, PCT, PNG, PSD, RLA, RPF, SGI, TGA, TIF ve Mac için QT dosyalarını destekler. Programın hem Windows hem de Macintosh sürümü vardır. Windows 2000, XP, XP 64-bit, Vista, Win 7, Macintosh PowerPC G4, G5 (G3) veya Intel Mac. OS X 10.2.8 ve üstünü destekler.
ParticleIllusion 3 Türkçe Yama Özellikleri

1) Program(.exe) dosyası ve bazı sistem(.dll) dosyaları var.
2) Ayrıca Ek olarak görseller (.jpg) çevrildi.
3) Yardım dosyaları(.html) çevrildi.
4) Program Lisans Dosyaları(.txt) çevrildi.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ParticleIllusion 3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ParticleIllusion 3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ParticleIllusion 3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.