Toplam Yükleme : 10.654.580

Xilisoft DVD Copy Express Türkçe Yama

Xilisoft DVD Copy Express  Resmi
  • Boyutu:13050 Kb.
  • Üretici:Rahmi YILDIZ
  • Tarih:28.12.2011
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:470
%100 İndirin
Aciklama:
İndireceğiniz DVD Copy Express türkçe yama dil eklentisi ile DVD Copy Express programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. DVD Copy Express TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

DVD Copy Express Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce DVD Copy Express programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı DVD Copy Express programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak DVD Copy Express Türkçe yama dil eklentisi C:\Program Files (x86)\Xilisoft\Media Toolkit Ultimate\DVD Copy Express klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı DVD Copy Express klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer DVD Copy Express tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Kurulum tamamlandıktan sonra Menüden Lisan kısmından Türkçe'yi seçebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Xilisoft DVD Copy Express 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Xilisoft DVD Copy Express 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Xilisoft DVD Copy Express Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.