Toplam Yükleme : 10.660.427

DFX Audio Enhancer 10.1 Türkçe Yama

DFX Audio Enhancer 10.1 Tü Resmi
  • Boyutu:7260 Kb.
  • Üretici:memo-se
  • Tarih:28.12.2011
  • Bu Hafta: 116
  • Toplam:651
%100 İndirin
Aciklama:
Dfx pek çoğumuzun malumu, belli başlı pek çok ses oynatıcısına ekstra ses gücü sağlıyor. Kullanmaya alıştıktan bir süre sonra devre dışı bırakınca ses sanki tahta gibi oluyor. DFX, işi bu sürümünde bir adım öteye taşımış görünüyor. Artık video sitelerindeki (örneğin Youtube gibi) videoları oynatırken de devreye girip onların da seslerini arttırıyor. Pek çok popüler video sitesini desteklediğini de sitesinde (www.fxsound.com) görebilirsiniz. Elbette web sitelerde gömülü olan videoları oynatma işini web tarayıcısı üzerinden yapacağınız için DFX'in tarayıcınızı desteklemesi gerekiyor. Burada DFX biraz ketum davranıp, sadece IE7+, Firefox ve Chrome'a destek vermiş. Ne yazık ki Opera ve Safari gibi tarayıcı kullanıcıları es geçilmiş.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde DFX Audio Enhancer 10.1 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce DFX Audio Enhancer 10.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra DFX Audio Enhancer 10.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.