Toplam Yükleme : 10.661.225

Prince of Persia The Two Thrones %100 Türkçe Yama v2.0

Prince of Persia The Two T Resmi
  • Boyutu:9140 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri
  • Tarih:15.03.2012
  • Bu Hafta: 81
  • Toplam:1.232
%100 İndirin
Aciklama:
. Oyunun içindeki konuşmalar da altyazı yok (1. oyun gibi). Bu yüzden sadece büyük videolardaki konuşmaları, menüyü ve oyun içindeki eğitimleri (Zıplamak için [SPACE] bas. Vs.) çevirdik. Biliyorum yamanın yapımı çok uzun sürdü. Ama okulum yatılı olduğu için sadece haftasonları evde oluyorum. Ve de evde olduğum sürece sadece çeviri yapmadım. Tatilde de hasteneye gittim. Çok kötüydüm. Neyse sonuçta yamayı çıkardık.

Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan, ne istersem yapan ( mesela setup dosyaları) site admini Ömer abiye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Onca işi arasında bize de yetişiyor. Ona sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.


v2.0 Hakkında:

*Yama boyutu 380 mb dan 10 mb a düşürüldü.
*Çeviriler tekrar gözden geçirildi.

Hepinize iyi oyunlar.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Prince of Persia The Two Thrones %100 v2.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Prince of Persia The Two Thrones %100 v2.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Prince of Persia The Two Thrones %100 v2.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.