Toplam Yükleme : 10.660.437

City Car Driving v1.2.2 Türkçe Yama

 City Car Driving v1.2.2 T Resmi
  • Boyutu:20800 Kb.
  • Üretici:oyunceviri
  • Tarih:15.03.2012
  • Bu Hafta: 353
  • Toplam:5.840
%100 İndirin
Aciklama:
Oyunun İngilizce versiyonu City Car Driving v1.2.2 ismiyle çıkmıştır. Rusça versiyonu 3D Instructor 2.2.7 ismiyle yayınlanmıştır. Oyun dosyaları dil haricinde aynıdır. Türkçe yama her iki versiyonada uygun olarak hazırlanmıştır ancak düşük versiyonlarda da sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Yama düşük versiyonlar üzerine kurulduğunda oyunun genel düzenini etkilemeyecek şekilde ufak tefek rusça yada ingilizce kısımlarla karşılaşılması mümkündür. Bunun sebebi yamanın son versiyona göre düzenlenmiş olmasıdır.

Oyun simulasyon olduğundan gerçek sürüş tekniklerini birebir kullanmanız gerekiyor. Örneğin hareket eden aracınızı durduracağınız zaman, gerçek otomobillerde olduğu gibi düz vites seçeneğinde debriyaja basarak vitesi boşa almanız gerekiyor

Oyunu direksiyonunuz varsa çok rahat oynamanız mümkün. Klavye kontrollerinde biraz zorlanabilirsiniz ancak tuş konfigürasyonuna alıştığınızda çok keyif alacağınıza emin olabilirsiniz.

Oyunun klavye ile oynanışı ile ilgili ufak bir kaç detayı belirteyim.

- Oyuna alışana kadar Ayarlar menüsünde bulunan Kontroller seçeneğindeki tuş konfigürasyonunun hemen altında bulunan "Otomatik Debriyaj" seçeneğini aktif edin.

- Ayarlar menüsünde bulunan Genel seçeneği altındaki "Direksiyonun çevirildiği yöne bak" seçeneğindeki işareti kaldırın.

- Sinyalleri otomatik kapat seçeneğini aktif edin.

- Araca biner binmez önce B tuşu ile emniyet kemerini takın. Space (Boşluk) tuşu ile park frenini indirin. E tuşu ile arabayı çalıştırın. T tuşu ile debriyaja basılı tutarak W ile vites büyütüp S ile vites küçültün. Yön tuşları ile hareket edin.

- Duracağınız zaman vitesi boşa alın aksi halde aracınız stop eder

- Oyunu rahat oynayabilmek için tuş konfigürasyonunu iyi öğrenin.

NOT:
Türkçe yamayı kurduğunuzda GettextWrapper: unable to read language settings. hatası alıyorsanız oyunu kurduğunuz dizinde bulunan data\i18n\language.txt dosyasını notepad ile açın ve içindeki yazıyı silin ve en-GB yazısını yapıştırıp kaydedin ve oyuna girin. Sorununuz çözülecektir.
Alt yazı: % 100
Diyaloglar: % 100
Menü ve Görevler: % 100
Bu yama OyunCeviri.com tarafından hazırlanmıştır...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde City Car Driving v1.2.2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce City Car Driving v1.2.2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra City Car Driving v1.2.2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.