Toplam Yükleme : 10.704.995

Safari 5.1.5 Türkçe Yama

Safari 5.1.5 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:117 Kb.
  • Üretici:Borkenek
  • Tarih:09.04.2012
  • Bu Hafta: 2574
  • Toplam:9.349
%100 İndirin
Aciklama:
Safari, Mac kullanıcılarının bildiği ve kullandığı bir web tarayıcısı ve artık Macintosh dışında Windows üzerinde de kullanılabiliyor. Safari, Apple ürünü bir tarayıcı. Bir dünya devi olan Apple firmasının diğer ürünlerine benzer özellikler taşıyan ve birlikte entegre olarak çalışabilen Safari, iTunes benzeri bir Sık Kullanılanlar yönetimine sahip.

Quicktime entegre medya çalıcı olarak geliyor ve Opera, Firefox ve Internet Explorer 7 gibi sekmeli olarak internet gezintisi imkanı sunuyor. Önyüzde Google arama kutusu yeralıyor, web sitelerinde doldurmaktan sıkıldığımız formları doldurubaliyor, şifrelerimizi yönetebiliyor, pop-up ve reklamları engelleyebiliyor. Safari'nin en önemli iddiası ise diğer tarayıcılara göre en az iki kat hızlı sayfa gösterdiğini söylemesi.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Safari 5.1.5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Safari 5.1.5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Safari 5.1.5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.