Toplam Yükleme : 10.709.625

Overspeed: High Performance Street Racing Türkçe Yama

Overspeed: High Performanc Resmi
  • Boyutu:126 Kb.
  • Üretici:silver06
  • Tarih:29.04.2012
  • Bu Hafta: 106
  • Toplam:784
%100 İndirin
Aciklama:
Yarış oyunlarına bir alternatifte Overspeed: High Performance Street Racing oyunudur. Needfor Speed tarzı bir oyun olan Overspeed gerçekçi sinematik görüntüleriyle etkileyici.
indireceğiniz Overspeed: High Performance Street Racing türkçe yama dil eklentisi ile Overspeed: High Performance Street Racing oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Overspeed: High Performance Street Racing TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Overspeed: High Performance Street Racing Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Overspeed: High Performance Street Racing programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Overspeed: High Performance Street Racing oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Overspeed: High Performance Street Racing Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\City Interactive\Overspeed\locale" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\City Interactive\Overspeed\locale\lasr.en" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Overspeed: High Performance Street Racing tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Overspeed: High Performance Street Racing 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Overspeed: High Performance Street Racing 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Overspeed: High Performance Street Racing Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.