Toplam Yükleme : 10.657.387

SpecForce Chrome Türkçe Yama

  • Boyutu:222 Kb.
  • Üretici:silver06
  • Tarih:29.04.2012
  • Bu Hafta: 87
  • Toplam:603
%100 İndirin
Aciklama:
Aksiyon ve macera tarzı bir oyun olan SpecForce Chrome bildik bir keskin nişancı oyunudur.

indireceğiniz SpecForce Chrome türkçe yama dil eklentisi ile SpecForce Chrome oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. SpecForce Chrome TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yamayı kurmaya başlamadan önce SpecForce Chrome oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı SpecForce Chrome oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak SpecForce Chrome Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Chrome SpecForce" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Chrome SpecForce\Data" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Chrome SpecForce tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde SpecForce Chrome 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce SpecForce Chrome 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra SpecForce Chrome Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.