Toplam Yükleme : 10.708.309

Resistance: Retribution Türkçe Yama

  • Boyutu:1391 Kb.
  • Üretici:Barkod58
  • Tarih:29.04.2012
  • Bu Hafta: 113
  • Toplam:398
%100 İndirin
Aciklama:
Aksiyon ve macera tarzı bir oyun olan Resistance: Retribution, eski bir İngiliz deniz kuvvetleri piyadesi olan James Grayson'ın kan davasını anlatıyor. Grayson'ın amacı önüne çıkan her dönüştürme merkezini yok etmek.

Retribution ilk oyun sonunda Londra’da Chimeran kalesinin yok edildiği zamanı takip ediyor. James Grayson adındaki karakteri yönetiyoruz. Hikaye James ve takımının Chimeran’nın insanları kendilerine dönüştürdükleri bir merkez içinde başlıyor. James, uzun zamandır kayıp olan abisi Johnny Grayson’ı, yarı yarıya bir Chimeran’lıya dönüşmüş durumda buluyor. Ne yazık ki karakterimiz, enfeksiyon olan kişilere uygulanan protokolü yapmak zorunda kalır ve abisini öldürür. Büyük bir çöküntüye giren James, takımını arkasında bırakır ve Chimeran ile olan savaşı, kan davasına dönüştürür. Yaklaşık olarak 26 tane dönüştürme merkezini yok etmeyi başarır. Fakat İngiliz Ordusu tarafından yakalanır ve gözetim altına alınır. Hücresindeyken Avrupa’daki direnişçilerin üyesi Raine Bouchard tarafından ziyaret ediliyor. Bouchard, James’tan bir görev için yardım ister ve macera başlar.

indireceğiniz Resistance: Retribution türkçe yama dil eklentisi ile Resistance: Retribution oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Resistance: Retribution TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Resistance: Retribution Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmak için gerekli olan program "UMDGen v4.00" indirdiğiniz yama dosyası içerisindedir.

STRINGS , STRINGS A dosyalarını PSP_GAME\USRDIR\GAMEDATA\COMMON atın

geriye kalan dosyaları PSP_GAME\USRDIR atın

Not: Her ihtimale karşı orjinal klasörleri yedeklemnizi öneriyoruz. Eğer Resistance: Retribution tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Resistance: Retribution 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Resistance: Retribution 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Resistance: Retribution Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.