Toplam Yükleme : 10.709.627

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay Türkçe Yama

  • Boyutu:276 Kb.
  • Üretici:OyunYama
  • Tarih:06.05.2012
  • Bu Hafta: 253
  • Toplam:825
%100 İndirin
Aciklama:
Sinema dünyasından oyun dünyasına kazandırılan oyunlarda birisi de The Chronicles of Riddick filmidir.

2004 yılında, David Twohy tarafından kaleme alınmış ve yönetilmiş bir bilimkurgu-aksiyon filmi olan Riddick, The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay ismiyle Starbreeze Studios tarafından hazırlanıp Vivendi Games tarafından piyasaya sürülmüş aksiyon tarzı bir bilgisayar oyunudur.

Butcher Bay, Galaksinin en ölümcül ve en kokuşmuş hapishanesinin ismidir. Hapishanedeki suçlular ve gardiuyanlar arasındaki rüşvet çarkı, hemen hemen her gün işlenen cinayetler, hapishanenin kötü ününü biraz daha arttırmıştır. Kainatın en çok aranan, karizmatik suçlusu Riddick bu hapishaneye gönderilmiştir.

Riddick daha gezegene adımını atar atmaz “Siz beni tanımıyorsunuz galiba!” edasıyla, hapishanenin çetelerine ve rüşvetçi gardiyanlarına başkaldırışı, Riddick’in aksiyon dolu macerasının başlamasına sebep olur. “Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay”, ünlü Butcher Bay hapishanesinden kaçışımızı konu alan ve gizlilik unsurlarını içeren, oldukça başarılı bir FPS (First Person Shooter) oyunudur.
Masa üstünde yeni klasör oluşturunuz, sonra setubu kurarken gözat diyerek masaüstündeki yeni klasörü seçiniz. Daha sonra yeni klasöre Dialogues diye bir klasör çıkması gerekiyor. Çıkan Dialogues klasörünü kopyalayıp oyunun kurulu olduğu yerde content isimli klasörün içine atınız. Menü Türkçe olmayabilir alt yazı %100 Türkçe. Ayarlardan alt yazıyı açmayı unutmayınız.

Yama 3 cd versiyona göre yapıldı 5 cd li versiyonda ve Dvd versiyonda da çalışıyor. Fakat kurulu olduğu dizine dikkat edin.

Oyunda iken menüden tüm altyazıları aktif edin. Bunları yaptığınızda oyunu Türkçe oynayabilirsiniz


Bu yamanın çalışması için sisteminizde The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.