Toplam Yükleme : 10.708.309

Torchlight Türkçe Yama

  • Boyutu:1040 Kb.
  • Üretici:Kaan ŞENADIM
  • Tarih:06.05.2012
  • Bu Hafta: 1280
  • Toplam:4.222
%100 İndirin
Aciklama:
Tochlight oyunda bir maden kasabasının ismi, bu kasabanın altındaki madenlerden çıkan Ember adlı bir tür büyülü maddeden dolayı kasaba halkının başı beladadır.

Amacınız kasabanın başından bu belayı defetmek. Elinize geçirdiğiniz asa, kılıç, ok, yay artık zarar veren her ne geçerse kapıp kasabanın ve madenin üstüne çökmüş olan karanlığı def etmek için mücadele başlıyorsunuz.

indireceğiniz Torchlight türkçe yama dil eklentisi ile Torchlight oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Torchlight TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Vista: C:/kullanıcılar/kullanıcı adı/appdata/roaming/runic games/torchlight/mods

xp: C:/documents and settings/kullanıcı adı\Application Data\runic games\torchlight\mods

Kullandığınız işletim sistemine göre belirtilen yerlere "Turkish Translation" dosyasını yapıştırın.

Oyun açılırken dosyaların oyuna aktarılması için siyah ekranda biraz bekletecek.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Torchlight 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Torchlight 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Torchlight Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.