Toplam Yükleme : 10.707.972

Plants Vs Zombies Türkçe Yama

  • Boyutu:32845 Kb.
  • Üretici:Melih ÇEVİKOĞLU
  • Tarih:08.07.2012
  • Bu Hafta: 1148
  • Toplam:3.075
%100 İndirin
Aciklama:
Dünyayı ele geçirmeye çalışan birbirinden garip ve komik zombiler, önce sizin bahçenizi ele geçirmeye çalışıyorlar. Siz de zombilere karşı tek silah olan bitkileri kullanarak düşmanlarınızı evden uzak tutmaya çalışıyorsunuz.

PopCap'ın yarattığı farklı ve eğlenceli bir oyun olan Plants vs. Zombies, zombi oyunlarına farklı bir heyecan getiriyor. Kokuşmuş zombilere karşı sağlıklı bitkiler ile savunma kuracağınız oyunda geliştireceğiniz savunma stratejileri büyük önem taşıyor.

Bölümler ilerledikçe birbirinden varklı bitkiler, sürekli güçlenen zombilere karşı en büyük savunmanız. Kafasında trafik konisi bulunan, sırıkla atlama sporcusu olan ve hatta buz kızağı yapan zombilere karşı koyacağınız eğlenceli bir oyun olan Plants vs. Zombies ile çok eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Plants Vs Zombies Oyun Hileleri

Aşağıda yer alan kodları oyun içerisinde herhangi bir zamanda kodlayarak ilgili hileyi aktif edebilirsiniz:

pinata - Bir zombi öldüğünde shower of candy verir
trickedout - Alternatif Lawn Mower görüntüsü verir
future - Zombilere geleceğin gölge görüntüsünü verir.
sukhbir - Zombilerin call for brains sesini açar / kapar.
daisies: - Zombiler öldüklerinde arkasında küçük papatyalar bırakır.
Mustache - Zombiler bıyıklı olurlar
tohot - Sonsuz güneş sağlar.
Yama orjinal GOTY sürümüne göre yapılmıştır. İllegal sürümlerde menü yazıları taşması gibi sorunlar çıkartabilir. Kurulum otomatik olarak nereye kuracağınızı bulacaktır.Oyun tamamen türkçedir sahte oyuna yamayı kurupta burası türkçe değil demeyin sahte olduğundan dolayı sizde türkçe gözükmemektedir. Lütfen steamden orjinalini alın. Sahtelerde yama uyumsuzluk sorunları çıkardından çevirdiğim satırlar oyunda gözükmemektedir.Orjinal oyunlarda böyle bir durum söz konusu değildir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Plants Vs Zombies 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Plants Vs Zombies 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Plants Vs Zombies Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.