Toplam Yükleme : 10.707.973

Atnotes Türkçe Dil Desteği 9.3

  • Boyutu:4 Kb.
  • Üretici:Thomas Ascher
  • Tarih:28.03.2003
  • Bu Hafta: 74
  • Toplam:2.802
%100 İndirin
Aciklama:
Atnotes Türkçe Dil Desteğini çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda ATnotes programının olması gereklidir. ATnotes, ücretsiz ve sevimli bir not programı. Birçok benzer not programının olduğu gibi ATnotes da sistem tepsisi tabanlı bir program. Yeni bir not oluşturmak istediğinizde sistem tepsisindeki öğeye çift tıklamanız yeterli. Notunuzu yazmayı bitirdiğinizde notun boyutu, otomatik olarak içerdiği metnin sığacağı büyüklüğe geliyor. Her not için ayrı renk ve yazı tipi seçebilirsiniz.
URL’leri, e-posta adreslerini ve dosya kısayollarını ilişkilendirilen programlar altında açabilen program, her not için sesli ve görsel olmak üzere farklı alarm özellikleri içeriyor. Hazırladığınız not kağıtları, siz isteyerek görüntülemediğiniz veya uyarı zamanı gelmediği sürece ekranda yer işgal etmiyor. İstediğiniz takdirde notları küçülterek sadece ilk satırlarını görebiliyorsunuz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Atnotes Dil Desteği 9.3'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Atnotes Dil Desteği 9.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Atnotes Dil Desteği 9.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.