Toplam Yükleme : 10.710.582

Opera Türkçe Dil Desteği 7.x

  • Boyutu:34 Kb.
  • Üretici:Mehmet Akif Köseoğlu
  • Tarih:02.04.2003
  • Bu Hafta: 159
  • Toplam:3.890
%100 İndirin
Aciklama:
Opera programını Türkçe'ye çeviren dosya. Opera gibi alternatifleriniz olduğu sürece Internet Explorer kullanmak zorunda değilsiniz! Opera her versiyonunda browser arenasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Bu yedinci versiyonda Opera'nın diğerlerinde olmayan birçok özelliğe kavuştuğunu görüyoruz.
Opera, pencere yönetiminde çıtayı bir adım yükseltmiş. Birden fazla pencerede gezinti yapmak için Opera'nın arabirimine eklenen düğmelerle desteklenmiş tek bir pencere kullanıyorsunuz. Yazılımın grafik arabirimi aynı şekilde, favori Web sitesi linklerinizi de bir çırpıda ulaşabileceğiniz şekilde düzenlemenize izin veriyor.
Opera'nın en vurucu yönlerinden biri geniş özelleştirme seçenekleri. Arabirimdeki hemen her düğmeyi ekleyip kaldırabiliyor, bir çırpıda neredeyse bütün görünümü değiştirebiliyorsunuz. Skin yükleyip, değiştirmekse Opera için anlık işlemlerden sadece biri.
Opera entegre edilmiş Google Bar'ıyla aradığınız her bilgiye ulaşabilmenize, pop-up engelleyicisiyle istem dışı açılan pencerelere dur! demenize ve daha birçok özelliğiyle gezintinizi kursağınızda bırakan hemen hemen tüm sorunları ortadan kaldırmanıza olanak tanıyor. Opera 7.02 veya Opera 7.03 Programını Kurduktan Sonra Aşağıdaki Dizine Kopyalayınız
C:\WINDOWS\Application Data\Opera\OPERA7\profile
Ve Opera Programını Çalıştırın File Preferens Seçeneğini Seçip Buradan Language Bölümünden
omak702_2668tr.lng
Dosyayı seçerek apply (uygula) seçin
Programı Yeniden Başlattığınızda Programı Türkçe Kullanabilirsiniz.
Bu Lisan Dosyasının Hazırlanmasında İsmini Bilmediğim ve Daha Eski versiyonların Çevirimini Yapan Bir Arkadaşın Çevrimlerindende faydalanılmıştır. Çevirim Tam Olmasada Yüzde Doksan Kullanımda Kullanılabilirdir


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Opera Dil Desteği 7.x'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Opera Dil Desteği 7.x 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Opera Dil Desteği 7.x Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.