Toplam Yükleme : 10.707.972

Install Maker Pro 1.2

  • Boyutu:483 Kb.
  • Üretici:Alper Güleryüz
  • Tarih:16.04.2003
  • Bu Hafta: 67
  • Toplam:2.174
%100 İndirin
Aciklama:
Install Maker Pro 1.2 bir kurulum hazırlama programıdır. Yani hazırladığınız programları bu program yardımı ile tek bir kurulum dosyası haline getirebilirsiniz. Ayrıca kurulum yapıldıktan sonra isterseniz başlat menüsüne veya masaüstüne kısayollar yerleştiriyor. Bunun dışında bir de programınız için geri yükleme dosyası oluşturuyor ki sistemden tamamen programınız silinebilsin. Ayrıca program % 95 türkçedir. Yani hazırladığınız yükleme türkçe olarak çalışacak. Size sadece program ismini değiştirmek kalıyor. İyi çalışmalar.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Install Maker Pro 1.2'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Install Maker Pro 1.2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Install Maker Pro 1.2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.