Toplam Yükleme : 10.657.629

Wally 1.53

  • Boyutu:941 Kb.
  • Üretici:Alper Güleryüz
  • Tarih:01.05.2003
  • Bu Hafta: 45
  • Toplam:2.425
%100 İndirin
Aciklama:
Merhabalar!!! Öncelikle biraz program hakkında birşeyler söylemek isterim. Zaten programı kullananlar biliyordur gerçi ama olsun...Wally bir texture editörüdür. Yani Quake, Quake2, Half-Life (dolayısıyla counter-strike) gibi oyunlarda kullanılan kaplamalar bu programla yaratılabilir. Tabi ki önceden var olanlar da bu programla değiştirilebilir.Programın diğer bir özelliği de Half-Life modları için spray logo oluşturması. Böylelikle bu oyunlarda kendi seçtiğiniz bir resim ile spray logo kullanabilirsiniz.Tanıdığı dosya türlerinden de bahsetmek isterim. İlk olarak tabi ki .wad türü. Quake, Half-Life tarzı oyunlarda kullanılır. Bunun dışında .pak dosyası var. Half-Life yüklenirken bu ne lan bu kadar büyük dosya mı olur dediğimiz dosya. Wal, m8, jpeg, bmp, swl, mip işleyebildiği diğer dosya türleri...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Wally 1.53'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Wally 1.53 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Wally 1.53 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.