Toplam Yükleme : 10.704.998

Valve Hammer Editor 3.4 Türkçe Yama

  • Boyutu:5400 Kb.
  • Üretici:Alper Güleryüz
  • Tarih:26.04.2003
  • Bu Hafta: 584
  • Toplam:10.943
%100 İndirin
Aciklama:
Merhabalar!!! Öncelikle biraz program hakkında birşeyler söylemek isterim. Zaten programı kullananlar biliyordur gerçi ama olsun...
Valve Hammer Editor 3.4 bir harita tasarım programıdır. Yani Half-Life, Counter-Strike, Quake vb. oyunlar için harita hazırlar. Sizde bu program yardımıyla kendi haritanızı yapabilirsiniz. Tabi ki sisteminizde bu oyunlar kurulu olmalıdır yoksa yaptığınız haritayı deneyemezsiniz.
Bunun dışında programın % 80-85'i türkçeleştirilmiştir. CS camiasına böyle bir faydam dokunursa mutlu olacağım.. İyi haritalar yapmanız dileğiyle...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Valve Hammer Editor 3.4 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Valve Hammer Editor 3.4 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Valve Hammer Editor 3.4 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.