Toplam Yükleme : 10.708.309

Mass Effect 2 - Kasumi Stolen Memory Türkçe Yama

Mass Effect 2 - Kasumi Sto Resmi
  • Boyutu:1056 Kb.
  • Üretici:Oyunceviri.com
  • Tarih:15.08.2012
  • Bu Hafta: 110
  • Toplam:567
%100 İndirin
Aciklama:
Eğer şimdiye dek bir RPG oyununu denemediyseniz, Mass Effect 2 başlamak için en iyi seçeneklerden biri olarak karşınızda duruyor. Üstelik bir de PlayStation 3 sahibiyseniz, şu ana kadar elinize geçebilecek en iyi oyunlardan biri olmaya aday.

Mass Effect 2 piyasaya PC ve Xbox 360 için çıkarıldıktan neredeyse bir yıl sonra, sonunda PlayStation 3 ile buluştu. Çok sayıda övgü ve onura ulaşan PC ve Xbox 360 versiyonları oyunculara politikayı, kültürleri, ekosistemleri ve teknolojiyi içeren detaylarıyla yaratıcı bir evreni harika bir bilim-kurgu hikayesiyle sundu. Xbox 360 ve PC'de oyuncular ilk Mass Effect'teki karakterlerini Mass Effect 2'de kullanabilme şansına sahiptiler ve yaptıkları seçimlere göre hikaye şekil değiştiriyordu. Mass Effect PlayStation 3 için çıkmadığı için kullanıcıları ne yazık ki bu şansa sahip değiller. Bu eksiği kapatmak için bedavaya indirilebilen bir çizgi-romanı tek kullanımlık bir kodla edinebiliyorsunuz. Oldukça güzel gözüken bu çizgi-roman orijinal Mass Effect'te yapmanız gereken seçimlere benzer seçimleri sunuyor. Bununla beraber oyunun PS3 versiyonunda ekstra olarak içerik paketleri ve geliştirilmiş oyun motoruna sahip.

Menü ve Görevler % 100
Diyaloglar % 100

Bu yama OyunCeviri.com tarafından hazırlanmıştır.
Çevirmen / Tester : Yunus Emre UYGUN (Ajira)


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Mass Effect 2 - Kasumi Stolen Memory 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Mass Effect 2 - Kasumi Stolen Memory 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Mass Effect 2 - Kasumi Stolen Memory Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.