Toplam Yükleme : 10.656.536

Sniper Elite V2 %100 Türkçe Yama

Sniper Elite V2 %100 Türkç Resmi
  • Boyutu:10326 Kb.
  • Üretici:Oyunceviri.com
  • Tarih:15.08.2012
  • Bu Hafta: 784
  • Toplam:2.217
%100 İndirin
Aciklama:
avaş oyunlarında bizleri mest eden bölümlerin başını keskin nişancı bölümleri çekiyor. Hatta bazen o kadar tatlı geliyor ki; "keşke tüm oyun bunun üzerine kurulu olsa" bile diyoruz. Hanginiz unutabildi Call of Duty: Modern Warfare 4 oyunundaki keskin nişancı bölümünü? Sinemada gösterildiğinde gişe rekorları kıran bu malzeme kimi oyun firmaları tarafından bütün bir oyuna uyarlansa da vasatı aşamayan ya da vasatın bir üstü yapımlar olmaktan öteye gidemiyor. Zaten geçmişe baktığımızda da Sniper: Ghost Warrior ve Sniper Elite dışında akılda kalıcı bir keskin nişancı oyunu göremiyoruz. Bu iki oyun içerisinde de bizlere farklı bir deneyim sunan hiç kuşkusuz Sniper Elite oyunudur.
Şimdi ise bu oyunu %100 Türkçe oynamanın keyfine varın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Sniper Elite V2 %100 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Sniper Elite V2 %100 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Sniper Elite V2 %100 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.