Toplam Yükleme : 10.662.216

Walking Dead 2. Bölüm "Starved For Help" Türkçe Yama

Walking Dead 2. Bölüm
  • Boyutu:1538 Kb.
  • Üretici:Oyunceviri.com
  • Tarih:15.08.2012
  • Bu Hafta: 552
  • Toplam:1.374
%100 İndirin
Aciklama:
Önceki bölümün sonunda bir otelde 5-6 kişi kalmış ve kasabanın elektrikleri kesildiğinde de oyun bitmişti. EP2’ye kaldığımız noktadan başlamıyoruz. Olayların başlangıcından 3 ay sonrası. Henüz kimseye birşey olmamış ve hayatımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Ekibe yeni katılan var tabi ki, ancak eskilerin, yenilere karşı yaklaşımı oldukça zorlayıcı. Zira yiyecek sıkıntısı en büyük problemimiz.

Bu, bölümün ana konusu olmuş. Kısacası başımıza ne geliyorsa, yiyecek bulabilmek için çıkacağımız seyahatten gelecek. İçerik hakkında çok fazla detay verip keyfinizi kaçırmak istemiyorum yalnız Game of Thrones'u seyrettiyseniz bilirsiniz, konu açlık olunca karakterlerin akıbeti hiçbir zaman belli değildir. Starved for Help'te de karakterler hiç beklenmedik anda oyundan ayrılabiliyor.
Oyunceviri.com ekibi olarak daha önce ilk bölümünü çevrilen The Walking Dead serisinin bildiğiniz gibi ikinci bölümünü de çevirme kararı almıştı. ޞu an itibariyle de Episode 2 "Starved For Help - Yardıma Muhtaç" çevirisi tamamlanmış durumda.
Diğer bölümlerin de çevirisi yapılacaktır.
Tüm oyunseverlere keyifli oyunlar dileriz.

Çevirmenler
Doğukan TUR (eastblood)
Oğuzhan GÖKSEL (lordlar2)
Ali Ozan ޞENGÜL (aliozan)
Yasemin KABA (Nyora)
Cihan KUZU (KhmerKoan)
İlkim Pınar SARAL (lkmsrl)
Doğan YAYLAK (Hawk1950)
Salih Küçük OSMAN (Qwertyx)
Mehmet Ali FIRAT (severus)
Alper ÇİFTÇİ (alper07)
Serdar İZMİRLİ (Verdammnis)
Mehmet Zeki KORKUSUZ (vito_scaletta)
Sultan Nur KORKUSUZ (Dragoman)
Ömer YİĞİT (tejksedo)


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Walking Dead 2. Bölüm "Starved For Help" 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Walking Dead 2. Bölüm "Starved For Help" 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Walking Dead 2. Bölüm "Starved For Help" Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.