Toplam Yükleme : 10.709.626

Mass Effect 2 Lair of the Shadow Broker Türkçe Yama

  • Boyutu:1091 Kb.
  • Üretici:Oyunceviri.com
  • Tarih:15.08.2012
  • Bu Hafta: 355
  • Toplam:809
%100 İndirin
Aciklama:
Mass Effect serisinin ilk oyununda en beğenilen karakterlerden biri Liara T'soni'ydi. Ancak Bioware karakterin popülerliğine rağmen onu ikinci oyuna takım arkadaşı olarak değil, görev aldığımız bir NPC olarak eklemişti. Serinin hayranları başta buna tepki göstermişti ve görünüşe göre Bioware hayranları dinlemiş ve bize Lair of The Shadow Broker isimli DLC'yi sunmuş.

Lair of The Shadow Broker Mass Effect 2'ye yaklaşık 2-3 saatlik bir hikaye ekliyor. Lair of The Shadow Broker Cerberus'tan gelen bir mail ile başlıyor. Cerberus'un istihbarat birimi bize Shadow Broker hakkında bir ipucu bulduğunu söyleyen bir mail atıyor ve biz de bunu Liara T'soni'ye aktarıyoruz. Liara ile konuştuğumuzda ona zamanında kendisine yardımcı olan Feron'un izini bulduğunu söylüyor ve yardımımızı istiyor. Onun evinde buluşmamızı söylüyor ve yanımızdan ayrılıyor. Liara'nın evine gittiğimizde ise polislerle ve bir de Spectre ile karşılaşıyoruz. Liara'nın saldırıya uğradığını ama ortalıkta kimsenin bulunmadığını öğrendikten sonra ipucu aramaya başlıyor ve hikayeye başlamış oluyoruz.

Oyunu Türkçe Oynamak için bu yamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Üreticinin Açıklaması:
(NECRON) olmasa bu yamayı bitiremezdim. Normalde yamayı onun yayınlamasını planlıyordum fakat olaylar istemediğim yönde gelişti. Tekrar Erdem'e buradan teşekkür ediyorum. Bu yama dlcde ne varsa Türkçe'ye çeviriyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Mass Effect 2 Lair of the Shadow Broker 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Mass Effect 2 Lair of the Shadow Broker 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Mass Effect 2 Lair of the Shadow Broker Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.