Toplam Yükleme : 10.707.972

Assassin's Creed 2 MacOS X Türkçe Yama

Assassin's Creed 2 MacOS X Resmi
  • Boyutu:180485 Kb.
  • Üretici:Oyunceviri.com
  • Tarih:15.08.2012
  • Bu Hafta: 66
  • Toplam:489
%100 İndirin
Aciklama:
Assassin's Creed 2 'nin MacOS X işletim sistemi için hazırlanmış olan Türkçe Yaması.

Steam Sürümü İçin;
/Users/Kullanıcıadınız/Library/Application Support/Steam/SteamApps/common/assassin's creed 2/ adresine gidin. Assassin's Creed 2 uygulama paketine sağ tıklayın Show Package Contents/ Paket İçeriğini Göster'i seçin ardından Contents/Resources klasörünü açın. İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içindekileri buraya çıkarın.

AppStore Sürümü İçin;
/Applications/Ubisoft/Assassin's Creed 2/ adresine gidin. Assassin's Creed 2 uygulama paketine sağ tıklayın Show Package Contents/ Paket İçeriğini Göster'i seçin ardından Contents/Resources klasörünü açın. İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içindekileri buraya çıkarın.

Not:
Bu yama Assassin's Creed 2 PC yamasının birebir aynısıdır. Sadece oyunun MacOS X sürümüne uyarlanmıştır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Assassin`s Creed 2 MacOS X 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Assassin`s Creed 2 MacOS X 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Assassin`s Creed 2 MacOS X Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.