Toplam Yükleme : 10.707.974

Walking Dead Episode 1 "A New Day" Türkçe Yama

Walking Dead Episode 1
  • Boyutu:1359 Kb.
  • Üretici:Oyunceviri.com
  • Tarih:15.08.2012
  • Bu Hafta: 312
  • Toplam:2.271
%100 İndirin
Aciklama:
The Walking Dead Episode 1, normal bir macera –adventure- oyunundan çok farklı bir deneyim sunuyor. İlk dakikadan itibaren yoğun bir diyalog furyası –yanımda beni izleyen arkadaşım da dahil- bir çok oyuncuyu soğutacak çünkü bu oyunda ölüm kusan bir zombi avcısı yerine; verdiği kararların sonucuna katlanması gereken, küçük bir çocuğun sorumluluğunu alan ve belki de en zoru hayatta kalmaya çalışan birisiniz. Evet, türe yakın olanları kendisine hapsedecek harika bir oyuna hoş geldiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Walking Dead Episode 1 "A New Day" 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Walking Dead Episode 1 "A New Day" 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Walking Dead Episode 1 "A New Day" Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.