Toplam Yükleme : 10.662.213

Alan Wake Türkçe Yama

  • Boyutu:844 Kb.
  • Üretici:Oyunceviri.com
  • Tarih:15.08.2012
  • Bu Hafta: 110
  • Toplam:473
%100 İndirin
Aciklama:
Alan, birçok başarılı işe imza atmış, "Best Seller" olarak anılan, ancak son iki yıldır adam gibi yazılar yazamayan bir yazar. Hikayelerinde anlattığı kabuslar, adeta o kitaplarının sayfalarından çıkmış ve rüyalarına abone olmuştur Alan'ın. Öyle anlar olur ki, kahramanımız bazen gerçekle rüyayı ayırt etmekte zorlanır. Bu durum, onu olduğu gibi, biricik sevgilisi Alice'i de olumsuz yönde etkilemektedir. Bunun üzerine Alan ve sevgilisi, şehir yaşantısından bir süreliğine uzaklaşmak için uzaklara, çok uzaklara doğru yol alır ve Bright Falls'a gelir.

Yapım, çok etkileyici bir girişe sahip, adeta bir sinema filmi gibi. Kamera, olabildiğince çevreyi dolaşırken, arkaplanda da Alan'ın sesini duyuyor, kendisine, hikayesine dair bilgiler veriyor. Stephen King'ten esintiler göreceksiniz bu hikayede, hatta Stanley Kubrick'in The Shining filmini hatırlayacaksınız bazen. Üzerine bir de Alan Wake oynadığınızı tekrar anladığınızda, gerilmemeniz için hiçbir sebep yok doğrusu. Gece, yalnız kalın ve yüksek sesle bu oyunu tek başınıza oynayın. Alan'ı karanlıktan kaçırın, ama bunun için karanlığa adım atmaktan korkmayın.

Steam güncellemesi nedeniyle sorun yaşayanlar aynı linkteki klasördeki dosyaları oyunun kurulu olduğu dizindeki data klasörüne kopyalasın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Alan Wake 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Alan Wake 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Alan Wake Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.