Toplam Yükleme : 10.709.627

L.A Noire Türkçe Yama

L.A Noire Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:48345 Kb.
  • Üretici:Oyunceviri.com
  • Tarih:15.08.2012
  • Bu Hafta: 464
  • Toplam:2.365
%100 İndirin
Aciklama:
Oyunceviri.com ekibi olarak yeni bir proje ile daha karşınızdayız. L.A Noire, 1947 yılında Los Angeles'da geçen bir dedektif/polisiye macera oyunudur. Oyuncular, ana karakter Cole Phelps'in dedektiflik yaşamı boyunca karşılaştığı suç ve cinayetlerin gizemlerini çözmeye çalışacak.

Öncelikle oyunun en son resmi yamasının yüklendiğine emin olun. Oyunun optimizasyonu son yamalarla bir nebze olsun düzeliyor.

*L.A. Noire Türkçe Yama V2.0 kurulum paketi, oyuna çevirilerin otomatik entegre edilmesini sağlar.


* Eğer oyunda siyah ekran sorunu, oyundan atmalar, haritaların gözükmemesi gibi sorunlar yaşarsanız yamayı kaldırıp tekrar yükleyin ve grafik paketi sorusuna hayır cevabını verin.


* DLC Dava çevirileri de yapılmıştır fakat DLC görevlerini Türkçe olarak oynayabilmek için düzenlenmiş DLC dosyaları gerekmektedir. Bu dosyalar Türkçe yama paketinin içerisindeki linkte mevcuttur ve toplamda 1.5 Gb civarındadır. Bu paketleri indirdikten sonra oyunun ana klasöründeki Final/PC klasörüne bu dosyaları atın ve tüm dosyaların üzerine yazarak kopyalayın. Daha sonra Türkçe yama kurulumunu yapın ve çevirilerin DLC paketlerine entegre edilmesini bekleyin.


DLC Görevleri:


The Naked City - ÇIPLAK ŞEHİR
A Slip of the Tongue - SÜRÇ-Ü LİSAN
Nicholson Electroplating - NICHOLSON ELEKTROKAPLAMA
Reefer Madness - ESRARLI SİGARA ÇILGINLIĞI
The Consul's Car - KONSOLOS ARABASI

Bu görevlerde ingilizce cümlelere rastlıyorsanız yamada linki paylaşılan DLC paketlerini yüklememişsiniz demektir. DLC Paketleri ve kurulum bilgisi forumdadır.

Kurulum için Mutlaka Forumumuzdaki Klavuzu inceleyin.
Kurulum Klavuzu


Bu yamanın çalışması için sisteminizde L.A Noire 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce L.A Noire 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra L.A Noire Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.