Toplam Yükleme : 10.709.627

I Am Alive Türkçe Yama

I Am Alive Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:7100 Kb.
  • Üretici:SilentMuroTR
  • Tarih:02.10.2012
  • Bu Hafta: 1841
  • Toplam:4.201
%100 İndirin
Aciklama:
Oyun Amerikanın Haventon kentinde Adam adlı karakterimizin kızı Mary ve karısı Julie'yi aramaya gelmesi ile başlar. Karakterimiz kamerası ile kendini tanıtır. Chicago'dan geldiğini ve terk ettiği ailesini bulmaya çalışmasını konu alır. Ardından kahramanımız bizi Haventon köprüsüne götürür bu köprüde bize oyundaki kontrol sistemini gösterir. Koşma, hızlanma, tırmanma, atlama ve en önemlisi olan Stamina yani gücü tanıtır. Güç oyunda önemlidir çünkü gerçek hayattan esinlenilmiştir ve koşunca bile gücün gittiğini görürüz. Tırmanırken eğer gücümüz biterse elimizi kaldıramayacak duruma geliriz ve nihayetinde kendimizi bırakır ve ölürüz. Oyunun gerçekçiliğini daha da arttıran, bir olayda yeniden başlama haklarımızın sınırlı olmasıdır. Köprü bölümünden sonra şehire ilk kez gireriz oyunda zorlu tırmanma yerlerinden ve apokaliptik dünyanın zehirli dumanlarından çok daha tehlikeli bir şey vardır oyunda oda insan dır. Oyunda tamamen çaresiz kalmış ve saldırgan insanlarla karşılaşıyoruz bazıları kendi bölgesini korur bazıları ise sizi öldürüp malzemelerinizi veya etinizi alırlar. Bu apokaliptik dünyada insanlar değiştiği için kötü şeyler yapmaktadır ve yaptıklarının en kötüsü ise insanları yakalayıp tutsak edip etlerinden yararlanmaktadırlar.
I Am Alive Türkçe Yama Dil eklentisi ile oyunda;

Alt Yazılar: %100
Diyaloglar: %100
Menü ve Görevler: %100 Türkçe olacaktır.
I Am Alive Türkçe Yama Çeviri Ekibi:

SilentMuroTR (Ekip lideri , Çevirmen , Türkçe Font,Tester)
OrtamKaos (Çevirmen)
Talha Doğan (Tester)
Ahmet Dere(ahamada) (Çevirmen)
Amigo[Nuri]- (Çevirmen)
I Am Alive Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce I Am Alive oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı I Am Alive oyunun u kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak I am alive Türkçe yama dosyasıi C:\Program Files (x86)\T-O Çeviri Ekibi\I Am Alive %100 Türkçe Yama\ klasörüne kurulacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde I Am Alive 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce I Am Alive 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra I Am Alive Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.