Toplam Yükleme : 10.664.556

Fallout New Vegas Türkçe Yama

Fallout New Vegas Türkçe Y Resmi
  • Boyutu:21000 Kb.
  • Üretici:Baran ÖNER
  • Tarih:02.10.2012
  • Bu Hafta: 1477
  • Toplam:2.944
%100 İndirin
Aciklama:
Fallout: New Vegas 2288, yani Fallout 3'den üç yıl ve 2077'deki Büyük Nükleer Savaştan 211 yıl sonrasını kapsıyor. Oyun Las Vegas, Nevada ve Mojave Çölü'nde geçiyor. Fallout serilerindeki diğer şehirlerin aksine Vegas şehri nükleer saldırılardan direkt olarak etkilenmemiştir. Şehirdeki binaların çoğunluğu sağlam ve insanların arasında mutasyona uğrayanların sayısı çok azdır.

Oyuncu, oyuna bir kurye rolünde başlar. Birilerine bir paket götürürken birşeyler olur ve kendini sığ bir mezarda bilinçsiz halde bulur. Hayatta olduğu için; bir suikastçı tarafından başarısız bir suikast girişimi olduğunu anlar. Yaralarını yerel bir doktor olan Doktor Mitchell'e baktırır. Büyük bir dünyaya açılmak için başlangıç noktası suikastı araştırmaktır.

Şehirde çeşitli gruplaşmalar vardır. Bunlar; Yeni Kaliforniya Cumhuriyeti (NCR), Sezar'ın Lejyonu ve New Vegas çeteleridir. Bu gruplar birbirleriyle sürekli çatışma halindedirler ve şehrin kontrolünü ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Fallout: New Vegas'da önemli noktalar arasından Hoover Barajı onu kontrol edenlere ücretsiz su ve elektrik desteği sağlamaktadır.

Fallout New Vegas Türkçe Yama Özellikleri

Yamanın Türkçeleştirdiği içerikler:

Fallout New Vegas
Caravan Pack
Classic Pack
Mercenary Pack
Tribal Pack
indireceğiniz Fallout New Vegas türkçe yama dil eklentisi ile Fallout New Vegas oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Fallout New Vegas TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Fallout New Vegas Türkçe Yama Kurulumu

Yama Update 7 (1.4.0.525) ile uyumlu hazırlanmıştır.
Ultimate Edition ile uyumludur.
Yamayı kurduktan sonra oyunu Launcher.exe'den başlatıp Veri Dosyaları'nı tıklayın, ardından FalloutNV-TR.esp'nin yanındaki kutucuğu işaretleyin.
Oyun içinden Altyazıları açmayı unutmayın.
NOT: Yama bazı modlarla sorun çıkarabilir.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Fallout New Vegas oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Fallout New Vegas programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Fallout New Vegas Türkçe yama dil eklentisi oyunun kurulu olduğu dizini otomatik olarak tespit edebilir.

Fallout New Vegas Türkçe Yama Kurulum Sonrası Oyundan atma hatası alanlar:

Caravan Pack
Classic Pack
Mercenary Pack
Tribal Pack
Eklentileri yüklü olmalıdır. Yama bunların kodlarını içerdiğinden oyundan atma meydana gelecektir. Bu eklentileri olmayanlar yama içindeki eklentiyi kurabilir.
Fallout New Vegas Türkçe Yama Kurulumu Sonrası Menü resmini görüp yazıları göremeyenler:

Özellikle işlemcileri zayıf olan bilgisayarlarda menü biraz geç açılmaktadır. Menü geldiğinde bir müddet bekleyiniz, yazılar gelecektir.

Ayrıca "Project Nevada" gibi fontları ve menü biçimini değiştiren modları yüklemeyiniz, yamayı çökertecektir. Onun dışında texture patch gibi grafik modlarını yükleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Fallout New Vegas 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Fallout New Vegas 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Fallout New Vegas Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.