Toplam Yükleme : 10.656.609

The Walking Dead 3. Bölüm

The Walking Dead 3. Bölüm  Resmi
  • Boyutu:1833 Kb.
  • Üretici:oyunceviri.com
  • Tarih:31.10.2012
  • Bu Hafta: 48
  • Toplam:1.224
%100 İndirin
Aciklama:
Oyunceviri.com ekibi olarak daha önce ilk iki bölümünü çevirdiğimiz The Walking Dead serisinin bildiğiniz gibi üçüncü bölümünü de çevirme kararı almıştık. ޞu an itibariyle de Episode 3 "Long Road Ahead - Önümüzdeki Uzun Yol" çevirisi tamamlanmış durumda.

Diğer bölümlerin de çevirisi yapılacaktır.

Tüm oyunseverlere keyifli oyunlar dileriz.

Önemli not: Oyunu sadece 2 saatte bitirebilirsiniz. Ama bu, oyunun 2 saatlik alt yazıya sahip olduğu anlamına gelmez. Bildiğiniz gibi -ya da bilmediğiniz gibi- oyunda başka bir işi yapmak yerine başka bir iş yaptığınızda veya başka bir seçeneği seçtiğinizde oyunun gidişatı değişiyor. Bu gidişat değişince de oyun için farklı senaryolar ve alt yazılar doğuyor. İşte biz bu senaryoların hepsini çeviriyor ve test ediyoruz. Bu yüzden lütfen "2 saatlik oyun, neden böyle oldu vs, vs..." gibi yorumlar atmayınız.

Ayrıca bu not hiçbir şekilde yamanın geç çıkmasıyla ilgili değildir. Sadece oyunla ilgili bir bilgidir. Ve bu tür yorumlardan gerçekten sıkılmaya başladığım için bu notu düşmeye karar verdim.
Geç kalındığını biz de biliyoruz. Bu yüzden yeni sisteme geçilme kararı alındı.
Menü ve Arayüz: %100
Diyaloglar: %100


Bu yamanın çalışması için sisteminizde The Walking Dead 3. Bölüm 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The Walking Dead 3. Bölüm 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The Walking Dead 3. Bölüm Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.