Toplam Yükleme : 10.660.987

Fast Browser Pro 6.2.1

  • Boyutu:10 Kb.
  • Üretici:Fast Browser
  • Tarih:05.07.2003
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:1.375
%100 İndirin
Aciklama:
Fast Browser Pro programını Türkçe'ye çevirmeniz için gerekli olan dosya. Dosyanın çalışabilmesi için Fast Browser Pro programının bilgisayarınıza kurulu olması gereklidir. Fast Browser Pro , 100 arama kategorisine göre 500 arama motorunu içinde bulundurur. Aramanız bir çok arama motorundan yararlanarak yapabilirsiniz. Açılan menüler işinizi kolaylaştırır. Web sayfasını görüntüleyeceğiniz dili değiştirebilirsiniz, 180 web sayfasını aynı anda açabilmenizi sağlayan özelliği kullanabilirsiniz. Fast browser ayrıca bir çok özelliği ile işinizi rahat bir hale sokar.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Fast Browser Pro 6.2.1'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Fast Browser Pro 6.2.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Fast Browser Pro 6.2.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.