Toplam Yükleme : 10.710.586

Driver Genius 12 Türkçe Yama

Driver Genius 12 Türkçe Ya Resmi
  • Boyutu:220 Kb.
  • Üretici:Sultan Akyıldırım (OwL)
  • Tarih:20.01.2013
  • Bu Hafta: 259
  • Toplam:2.684
%80 İndirin
Aciklama:
Bilgisayardaki tüm sürücüleri otomatik olarak bularak yedekleyen ve yeni kurulumda geri yüklenmesini sağlayan Driver Genius, aldığı yedekleri zip dosyası veya çalıştırılabilir bir exe dosyası olarak saklayabilir. Sürücü güncellemelerini sizin için takip eden program, bu sayede bilgisayarınızın ve tüm bilgisayar araçlarının performansının arttırılmasını sağlar. Sürücü Yedekleme: Driver Genius sisteminizde kurulu driver'ları belirleyerek yedekler. Yedeklediği dosyayı zip dosyası olarak veya çalıştırılabilir bir exe dosyası olarak saklayabilir. Sürücü Geri Yükleme: İşletim sisteminizi formatladıktan sonra tüm sürücüleri tek tek aramanıza gerek bırakmayan program daha önce yedeklerini aldığı sürücüleri sisteme otomatik olarak yükler. Aynı konfigürasyondaki birden fazla bilgisayara aynı sürücüleri eklemek isterseniz program size oldukça zaman kazandırabilir. Sürücü Güncelleme: Sisteminizdeki sürücülerin yeni sürümlerini takip eden program güncellemeleri otomatik yapar. Uygun ve güncel sürücüler sistem performansınızda %50 ve üstünde bir optimizasyon sağlar. Driver Genius'un veri tabanında 30 binden fazla sürücü yazılımı bulunmaktadır. Ses kartı, ana kart, video kartı, network kartı, modem, mouse, klavye, tarayıcı, yazıcı gibi aklınıza gelebilecek pek çok markanın en güncel sürücüleri tek tıklamayla sisteminize bu program sayesinde kurulabilir. Sürücü Kaldırma: Sisteminizde artık kullanılmayan fakat kaldırılmadığı için sistemi yoran sürücüleri bulan yazılım otomatik olarak bu sürücüleri kaldırır. Anında Güncelleme: Programın web sitesi düzenli olarak güncellenmektedir. LiveUpdate özelliğini kullanarak program veri tabanını sürekli güncel tutabilirsiniz. Hazırlayan: Sultan Akyıldırım (OwL) İletişim: tired_owl@hotmail.com & tryama.net


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Driver Genius 12 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Driver Genius 12 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Driver Genius 12 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.