Toplam Yükleme : 10.657.629

Style XP 1.01

  • Boyutu:56 Kb.
  • Üretici:Tgtsoft
  • Tarih:12.07.2003
  • Bu Hafta: 42
  • Toplam:2.375
%100 İndirin
Aciklama:
WindowsXP işletim sisteminizin görünümünü baştan aşağıya değiştirebileceğiniz kullanışlı bir program. Bu program sayesinde bilgisayarınıza sürekli güncellenen Temalar, Görsel Stiller, Duvar Kağıtları, İşaretçiler, ikonlar, Sesler ve Ekran Koruyucularını kolaylıkla ekleyebilir, çıkarabilir aralarında geçişler yapabilir hatta Oturum ve Hızlı Kullanıcı değişim Karşılama Ekranını kendi isteğinize göre ayarlıyabilirsiniz. Bunlarla birlikte Tema, Görsel Stil ve Arka Plan konularına Oturum açılışlarında Günlük veya Haftalık olarak Slayt döngüsü kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu güzel programla birlikte yapmış olduğum Türkçe Yamayı Bilgisayarınıza indirip kurmak ve görselliğin zevkine varmak...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Style XP 1.01'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Style XP 1.01 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Style XP 1.01 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.