Toplam Yükleme : 10.661.225

ACDSee 15 Türkçe Yama

ACDSee 15 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:1847 Kb.
  • Üretici:FaraDelisi
  • Tarih:26.02.2013
  • Bu Hafta: 67
  • Toplam:507
%90 İndirin
Aciklama:
Acdsee Photo Manager yalnızca fotoğraf yöneticisi değildir. Görüntü ile ilgili (video oynatma dahil) hemen her türlü gereksinimi karşılar. Fotoğraf koleksiyonunu düzenlemek, görüntüleri küçültmek, büyütmek, kırpmak, resimlere efektler eklemek, evirmek - çevirmek ve fotoğrafları çevrimiçi paylaşmak için ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahip ev yada iş kullanıcısı için ideal bir fotoğraf yöneticisidir.
Profesyonel kullanıcıların bile yararlanabileceği düzeyde Türkçeleştirilmiş. Acdsee15 için hazırlanmış Türkçe dil dosyasını bilgisayarınıza indirin, yönergesine uyarak Acdsee'nizi Türkçeleştirin.

İndireceğiniz Acdsee 15 Türkçe Yama dil eklentisi ile Acdsee 15 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Acdsee 15 Tr yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ACDSee 15 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ACDSee 15 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ACDSee 15 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.