Toplam Yükleme : 10.661.225

The Walking Dead: No Time Left

  • Boyutu:2027 Kb.
  • Üretici:Oyun Çeviri Ekibi
  • Tarih:02.03.2013
  • Bu Hafta: 55
  • Toplam:228
%100 İndirin
Aciklama:
The Walking Dead the game birçok yönüyle hayatın kendisine benziyor. Seçimler yapıyorsunuz, kararlar veriyorsunuz, insanlarla ilişkilerinizin seviyesini kontrol ediyorsunuz ve en sonunda bütün eylemlerinizin sonuçlarına katlanırken bir yandan da "acaba bunu değil de şunu yapsaydım/seçseydim ne olurdu?" demekten kendinizi alamıyorsunuz. birilerinin ölümüne neden olup pişmanlık duyduğunuz da oluyor, başka çarenizin olmadığını düşünüp arkanıza bakmadan yürümeye devam ettiğiniz de. Bir nevi yaşam simülasyonunu tecrübe ediyorsunuz; elinizde oyun kumandanız, başka bir hayatı yaşıyorsunuz. Zor mu peki? eğlence unsurunu öne çıkaran "oyun" kelimesinin arkasına saklansa da evet, bu oyunu oynamak oldukça zor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde The Walking Dead: No Time Left'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The Walking Dead: No Time Left 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The Walking Dead: No Time Left Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.