Toplam Yükleme : 10.708.834

Ninja Blade Türkçe Yama

Ninja Blade Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:1343 Kb.
  • Üretici:Oyun Çeviri
  • Tarih:04.04.2013
  • Bu Hafta: 75
  • Toplam:584
%100 İndirin
Aciklama:
Yıl 2015, küçük bir kasaba, bilinmeyen bir gücün saldırısına uğradı. Kurtulanlar hükümet gözetimindeki bir tesiste araştırılıyorlar. Bir enfeksiyon kapmış olabilirler mi? İnsanlık tehlike altında mı? Alpha-Site adı verilen tesis, birçok saldırıya karşı muhteşem bir koruma sağlıyor. Ama gördüklerime dayanabileceğini sanmıyorum. Sağ kalanlarda bir tuhaflık var. Artık yemeklerini çiğ yiyorlar, özellikle etleri!

Araştırmacılarımız bunun nedeninin “Alpha-Worm” olduğunu söylüyorlar. Doktor değilim, fakat eminim ki tedavi edilemez. Geleneksel ilaçlar işe yaramıyor. Virüs güçleniyor. Sağ kalanların genleri mutasyon geçirmeye başladı. Bu tuhaf uzantılar da neyin nesi? Aptal bilim adamları. Onları kontrol edemeyeceğiniz şeylerle oynamayın diye uyarmıştım, ama oynadılar. Virüs bilim adamlarına saldırıyor. Ancak birkaç tanesi kurtuldu. Onlar da hastalık kapmışlar. Ordu geliyor ve tüm tesisi yok etmeyi planlıyorlar. Virüs çok yayıldı, bunun işe yarayacağını sanmıyorum. Hükümet paniğe yol açmamak için, virüsün varlığını saklıyor. İş bir kez daha bize düşüyor. Biz G.U.I.D.E takımıyız. Hükümet bu işin önünü kesebileceğimize emin. Ben kim miyim? Adım Ken ve virüse karşı bağışıklığım var. Modern zamanların ninjasıyım. Her şey artık başlasın! Kaderimizi biz çizeceğiz!


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Ninja Blade 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Ninja Blade 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Ninja Blade Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.