Toplam Yükleme : 10.709.623

Fahrenheit Indigo Prophecy

Fahrenheit Indigo Prophecy Resmi
  • Boyutu:1005 Kb.
  • Üretici:OyunÇeviri
  • Tarih:23.04.2013
  • Bu Hafta: 93
  • Toplam:394
%100 İndirin
Aciklama:
Macera veya aksiyon oyunlarını oynarken kendimi her zaman o oyunda bulunan karakterlerden birinin yerine koymayı çok istemişimdir. Yeri geldiğinde bir Gordon Freeman yeri geldiğinde bir Snake yeri geldiğinde ise Mamut(!). Fakat her seferinde bir eksiklik bir tamamlanamama söz konusu olmuştur. Bu eksiklik aksiyon oyunlarının fazla aksiyon içerip karakterleri ikinci plana atması mı yoksa macera oyunlarında da neredeyse aksiyon yokmuşcasına durumlar mıdır bilinmez hep “Hayır hayır ben bu olamam” demişimdir. Ben bu düşüncemi değiştirecek olan oyunun Matrix’le bağlantısı olacağını düşünürdüm. Neo benim kafamda yatan karakterdi. Ama ondan önce biri oyun dünyasına geldi... Lucas Kane...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Fahrenheit Indigo Prophecy 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Fahrenheit Indigo Prophecy 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Fahrenheit Indigo Prophecy Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.