Toplam Yükleme : 10.655.526

Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line Resmi
  • Boyutu:52822 Kb.
  • Üretici:OyunÇeviri
  • Tarih:23.04.2013
  • Bu Hafta: 83
  • Toplam:394
%100 İndirin
Aciklama:
Dubai… Milyarderlerin oyun bahçesi… Tüm ihtişamı ile kocaman binalar, son model arabalar, parklar, yollar ve deniz… Hayal edin; bir kum fırtınası geliyor ve bu muhteşem şehir yerle bir oluyor… İşte oyunumuz tam bu noktada başlıyor. Bir kum fırtınası Dubai’yi ezip geçiyor. Tüm şehir artık kumlar altında. Bunu fırsat bilen birtakım insanlar ise kendi egemenliklerini kurmuşlar ve hayatta kalan sivil halka işkence edip, öldürüyorlar. Peki bu insanları kim kurtaracak?..

Amerikan 33. Piyade Alayı Kuvvetlerine bağlı Albay John Konrad ve askerleri Dubai’ye hayatta kalanları tahliye amaçlı gönderilir. Ama işler iyice kötüye gitmeye başlayınca Albay ABD hükümeti tarafından geri çağrılır fakat Albay bu emirlere pek kulak asmaz. Aradan geçen bir süre sonunda ne Albay’dan nede 33.Piyade Alayı askerlerinden haber alınır. Adeta yok olmuşlardır. Bunun üzerine tekrar ABD hükümeti üç kişilik özel bir birlik hazırlar ve bu birliği Dubai’ye, Albay John Konrad ve 33.Piyade Alayı askerlerini bulup geri getirmeye gönderir.

Bizde bu üç kişilik ekibin lideri Yüzbaşı Martin Walker ile maceraya dâhil oluyoruz. Buraya kadar her şey sıradan bir aksiyon oyunu, sıradan bir senaryo gibi gelmiş olabilir. Git, kötü adamları öldür, Albay’ı al ve gel… Ama keşke öyle olsa…

Spec Ops: The Line çoklu oyuncu modundan ziyade tek kişilik senaryo modu ile ön plana çıkan bir yapım. İlk başlarda tipik bir oyuna benzese de ilerleyen bölümlerde oyun çok farklı bir hale dönüşüyor. Dubai’ye geliş amacımızı tamamen unutun! Özellikle 7. Bölümden sonra atmosfer ve senaryo öyle bir hal alıyor ki çoğu zaman “vay be” dedirtebiliyor. Aksiyon sahneleri de oyunda oldukça fazla ve sıkmıyor oyuncuyu, tadında bırakılmış. Aynı zamanda duygusal sahnelerde bir hayli etkileyici. Özellikle kimi sahnelerde duygu oldukça yoğun aktarılmış ki oyuncuya, insanın gözlerini yaşartabiliyor. Beyaz fosfor kullandığımız bölüme gelince bana hak vereceksiniz diye düşünüyorum. Oyun 5 farklı sona sahip ve bu sonları siz oyun içinde aldığınız kararlara göre şekillendiriyorsunuz. Bu yüzden oyunda bazı önemli kararlar almamız gerekecek. Bu kararlar bazen sadece anlık olsa da bazen oyunun ilerleyişini değiştirebiliyor. Özellikle oyunun son kısmında vereceğiniz karar ise bu 5 farklı son kapısının anahtarı. Son olarak bir şey söylemek gerekirse eğer kendinize oyuncu diyorsanız ve hala Spec Ops’u oynamadıysanız bir daha düşünün. Ne demek istediğimi oyunu OyunÇeviri tarafından çıkacak olan Türkçe yama ile birlikte oynadığınızda daha iyi anlayacaksınız…

Diyaloglar: %100

Menü ve Görevler: %100


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Spec Ops: The Line'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Spec Ops: The Line 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Spec Ops: The Line Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.