Toplam Yükleme : 10.664.773

Toy Defense Türkçe Yama

Toy Defense Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:87700 Kb.
  • Üretici:Oğuz Burak Şipşak
  • Tarih:17.06.2013
  • Bu Hafta: 91
  • Toplam:427
%100 İndirin
Aciklama:
Arkadaşlar, tarafımca çevirilen bir Türkçe yamayı şimdi sizlere sunuyorum. Toy Defense isimli oyunun dil dosyasını her kelimesine kadar çevirdim. Yani oyunun %100'ü Türkçe. Sizlerden rica ediyorum. Eğer oyunda çeviri veya yazım hatası gibi şeyler ile karşılaşırsanız lütfen alttaki adres ile iletişime geçin.

Şimdiden söyleyeyim. Oyuna Türkçe karakter desteğini eklemeye çalıştım fakat olmadı. Umarım beğenirsiniz. İyi eğlenceler...
Linkteki 83 MB'lik dosyanın içindeki data.pack dosyasını oyunun kurulu olduğu yerdeki dosya ile değiştirin. İşlem bu kadar.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Toy Defense 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Toy Defense 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Toy Defense Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.