Toplam Yükleme : 10.664.707

Farming Simulator 2013 Türkçe Yama

Farming Simulator 2013 Tür Resmi
  • Boyutu:5417 Kb.
  • Üretici:KralHile
  • Tarih:22.08.2013
  • Bu Hafta: 1914
  • Toplam:5.486
%75 İndirin
Aciklama:
Çiftçilik oyunu olarak piyasada oldukça fazla oyuncu kitlesi olan bir oyunun türkçe yamasını sunuyoruz.Farming Simulator 2013 Türkçe yama sayesinde oyunu türkçe olarak oynayabileceksiniz.Bildiğiniz gibi oyunda normalde türkçe dil desteği olmadığı için oyun severlerin büyük bir kısmı oynamakta zorluk çekiyordu.Oyunun çoğu yerinde ingilizce verilen menüleri çözemediklerinden dolayı oyunda yanlış ilerliyorlardı.Artık oyunda size verilen görevleri yerine getirmeniz çok daha kolay olacak arkadaşlar.
Uzun zamandan beri bu yamanın piyasada çok aranıldığını hepimiz biliyoruz.Piyasadaki yamaların birçoğu asılsız ve çalışmayan yamalardı.Farming simulator 2013 türkçe yama sını sizlere çalışır vaziyette sunuyoruz.Artık site site dolaşıp yalan dosyaları indirmenize gerek kalmayacak arkadaşlar.Kral hile olarak sizler için bu tür paylaşımlarımız devam edecektir.En kral oyun içeriklerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.Aşağıdaki bağlantıdan kolayca Farming simulator 2013 türkçe yama dosyasını indirip oyunun kurulu olduğu klasör içine atarak yükleyebilirsiniz.Daha fazla oyun ve yama paylaşımları için kralhile.com adresini takipte kalın.Hepinize iyi oyunlar dileriz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Farming Simulator 2013 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Farming Simulator 2013 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Farming Simulator 2013 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.