Toplam Yükleme : 10.654.580

Prince of Persia The Forgotten Sands %100 Türkçe Yama

Prince of Persia The Forgo Resmi
  • Boyutu:10118 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri
  • Tarih:28.09.2013
  • Bu Hafta: 199
  • Toplam:355
%100 İndirin
Aciklama:
Azad’da hain bir vezir ve zamanın muhteşem ve korkunç gücünü içinde barındıran kumlarla olan macerasını bir hançer ve Yüce Kral Maharajah’ın kızının yardımıyla nihayete erdirmiş, bir çok kişinin hayal bile edemeyeceği destansı bir macerayı yaşamış ama zamanı geri almasıyla hiç biri olmamış gibi olan ve babasının gözünde hala toy olan prensimiz, babası tarafından abisi Malik’in yanına eğitime gönderilmesiyle, Kral Süleyman’ın hazinelerinden, Djinn(Cin) kavimlerinin şehirlerine doğu kültürünün bir çok öğesini barındıran yeni ve masalsı bir maceranın tam ortasında bulur kendisini.
Hatırlatma: Her ihtimale karşı kurulumu “yönetici olarak çalıştır” seçeneği ile başlatınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Prince of Persia The Forgotten Sands %100 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Prince of Persia The Forgotten Sands %100 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Prince of Persia The Forgotten Sands %100 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.