Toplam Yükleme : 10.656.041

Dead Space Türkçe Yama

Dead Space Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:1455 Kb.
  • Üretici: OyunCeviri
  • Tarih:05.11.2013
  • Bu Hafta: 97
  • Toplam:522
%100 İndirin
Aciklama:
Oyunda USG Ishimura ismindeki devasa maden gemisi, gizemli uzaylı birliğiyle iletişim kurar ve geminin Dünya ile olan iletişimi aniden kesilir. Geminin mühendisi olan Isaac Clarke iletişimi tamir etmek için harekete geçtikten sonra, tamamen kan banyosu haline gelen bir kasaba bulur. Mürettabatın tamamı uzaylıların saldırısına uğramıştır. Bir kısmı sakat kalmışken bir kısmı da mikrop kaptığı için uzaylıya dönüşmüştür.
Clarke’ın tamir görevinin yerini bir anda hayatta kalma ve ne pahasına olursa olsun gemiyi gezegene götürme görevi almıştır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Dead Space 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Dead Space 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Dead Space Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.