Toplam Yükleme : 10.664.710

The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama

The Incredible Adventures  Resmi
  • Boyutu:189133 Kb.
  • Üretici:Oyun Çeviri
  • Tarih:05.11.2013
  • Bu Hafta: 84
  • Toplam:648
%90 İndirin
Aciklama:
19. yüzyılda gotik atmosferi altında geçen oyunda artık yaşlandığı için yardım çağrıları ile ilgilenemeyen Abraham Van Helsing’in oğlunu canlandırıyoruz.

Oğul Van Helsing babasına gelen bir yardım çağrısını, babasını artık yaşlı olduğu için ilgilenemeyeceğini düşünerek babasının sadece ismini değil mesleğini de devralmaya karar verir ve yardım çağrısının geldiği yere, Borgovia’ya yolculuğa koyulur. Yolculuğunda yalnız değildir, babasının zamanında Borgovia’dan kurtardığı Katarina adlı soylu bir hayalet de kendisine bu yolculukta eşlik edecektir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde The Incredible Adventures of Van Helsing 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The Incredible Adventures of Van Helsing 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.