Toplam Yükleme : 10.707.972

Assassins Creed 4 Black Flag Türkçe Yama

Assassins Creed 4 Black Fl Resmi
  • Boyutu:1318 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri
  • Tarih:24.09.2014
  • Bu Hafta: 105
  • Toplam:152
%100 İndirin
Aciklama:
Assassins Creed 4 Black Flag için hazırlanmış olan Türkçe Yamadır. Assassins Creed serisinin hayranlarını sevindirecek olan bu yama ile oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz...
Yamamız Türkçe karakterlerin hepsini desteklemektedir.
DLC’ler dahil değildir.
Denizci şarkılar (Shanties) çevrilmemiştir.
Kenway’s Fleet internet bağlantısı gerektirdiğinden yama sorun çıkarmaktadır. Bu nedenle türkçe yama ile Kenway’s Fleet erişilemez olmaktadır.
Senaryoya devam etmek için Kenway’s Fleet’e girmeden önce internet kapatılmalıdır, bir sonraki görev açıldığında internet tekrar açılabilir.
İnternet açıkken Kenway’s Fleet’e girmeye çalışırsanız oyun kapanacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Assassins Creed 4 Black Flag 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Assassins Creed 4 Black Flag 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Assassins Creed 4 Black Flag Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.