Toplam Yükleme : 10.655.522

Cyberlink Power DVD 10 Türkçe Yama

Cyberlink Power DVD 10 Tür Resmi
  • Boyutu:5999 Kb.
  • Üretici:Mesut Çaydaş
  • Tarih:24.09.2014
  • Bu Hafta: 119
  • Toplam:4.706
%100 İndirin
Aciklama:
Power DVD 10 için hazırlanan Türkçe Yamadır. Bu yama ile programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.
Popüler video izleme programı PowerDVD yenilendi ve 10. sürümü kullanıma sunuldu. CyberLink firmasının hazırladığı yazılımın son sürümünde en dikkat çekici gelişme 2D videoları 3D haline getirebiliyor olması. PowerDVD 10 ile gelen TrueTheater 3D teknolojisi, GPU hızlandırmasını kullanarak klasik 2D videoları 3D haline getirebiliyor. Dosyalar sabit diskte, DVD'de ya da Blu-ray'de yer alıyor olabilir. Ayrıca 3D olarak sunulacak Blu-ray BDA filmler satışa sunulunca ücretsiz bir yazılım güncellemesi de sunulacak. NVIDIA ekran kartı sahibiyseniz CUDA, ATI ekran kartı sahibiyseniz Stream kullanılarak 3D dönüşümü yapılıyor. Intel bütünleşik görüntü devresi olan sistemlerdeyse işlemci gücüne bağlı kalınacak. Gelen aşırı istekler nedeniyle PowerDVD 10'a MKV uzantılı dosya desteği de eklenmiş. Standard, Deluxe ve Ultra 3D versiyonları olan yazılımı sırasıyla 50, 70, 100$ ödeyerek alabilirsiniz. 3D desteği sadece Ultra 3D adlı versiyonda bulunuyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Cyberlink Power DVD 10 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Cyberlink Power DVD 10 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Cyberlink Power DVD 10 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.